Lietuviški, rankų darbo pavadėliai jūsų keturkojams draugams!
NEMOKAMAS pristatymas paštomatu užsakymams virš 25Mūsų naudojamos medžiagos

Gaminant produktus keturkojams draugams būtina užtikrinti medžiagų ilgaamžiškumą, patvarumą ir lengvą priežiūrą. Dėl šių priežasčių renkamės tik laiko patikrintas, netoksiškas ir gerų atsiliepimų sulaukusias medžiagas. Taip pat savo gaminiams atrenkame didesnes nei įprasta apkrovas atlaikančias sagtis, karabinus ir kitas detales.

ULTRA ir HEXA medžiagos:

Pavadėlių gamybai naudojame aukštos kokybės ir puikių savybių ULTRA ir HEXA medžiagą. Ši medžiaga pasižymi tomis pačiomis PVC/TPU gaminių savybėmis kaip ir tokiu pat būdu gaminama, daug kam pažįstama, biotano (Biothane®) medžiaga.

ULTRA ir HEXA medžiaga gaminama iš dviejų dalių:
Pagrindo – polipropileno (PVC) juostos
Apvalkalo – termoplastinis poliuretanas (TPU)

Sujungus abi medžiagas gaunamas patvarus produktas, plačiai naudojamas šunų pavadėliams, antkakliams, žirgų ir kitų gyvūnų apraišams ir aksesuarams gaminti.

ULTRA – 16-25 mm storio, odos tekstūros, lanksti ir tvirta juosta. Didelis spalvų pasirinkimas.

HEXA – 16-25 mm storio, nelygaus paviršiaus, didelio lankstumo, mažai slystanti juosta. Puikiai tinkanti aktyviems ir judriems šunims.


Pagrindinės ULTRA ir HEXA medžiagos savybės:

 • Ilgaamžiška (neskilinėja nuo senatvės, neblunka nuo UV poveikio)
 • Atspari dilimui (trinčiai, lenkimams)
 • Netoksiška
 • Nesitempianti, nesitraukianti
 • Atspari bakterijoms (neporėtas paviršius)
 • Atspari vandeniui, purvui ir kitiems skysčiams (neįgeria)
 • Neskleidžianti kvapo
 • Pasižymi geromis frikcinėmis savybėmis (mažiau slysta)
 • Atlaiko dideles apkrovas (žiūrėti lentelę žemiau)
 • ULTRA medžiaga gali pasidaryti kietesnė esant neigiamoms temperatūroms.

ULTRA ir HEXA techninės charakteristikos (pateiktos medžiagos gamintojo):

Plotis

Storis

Atlaikoma apkrova

16 mm

2.7 mm

180 kg

20 mm

2.7 mm

210 kg

25 mm

2.7 mm

250 kg

POLY ir POLY GRIP medžiagos:

Taip pat pavadėlių ir kitų aksesuarų gamybai naudojame labiausiai paplitusią medžiagą – austas polipropileno juostas POLY ir POLY GRIP. Šios juostos pasižymi puikiomis savybėmis, kurios nenusileidžia aukščiau aprašytoms ULTRA ir HEXA medžiagoms.

POLY – stora 
3 mm austa polipropileno juosta atlaikanti labai dideles apkrovas, naudojama tiek gyvūnų aksesuarų gamyboje, tiek pramonėje (apsauginiai drabužiai, saugos diržai, alpinizmo priemonės ir kt.).

POLY GRIP – stora 2.1 mm austa polipropileno juosta su papildomomis gumuotomis siūlėmis, kurios padidina gaminio sukibimą ir neleidžia lengvai išslysti iš rankų. Puikiai tinka pavadėliams, kurie skirti aktyviems ir didesniems šunims.

Pagrindinės POLY ir POLY GRIP medžiagų savybės:

 • Ilgaamžiškos (neskilinėja, neblunka nuo UV poveikio)
 • Atsparios dilimui (trinčiai, lenkimams)
 • Netoksiškos
 • Lengvai plaunamos
 • Atspari susipainiojimui
 • POLY GRIP pasižymi geromis frikcinėmis savybėmis (mažiau slysta)
 • Atlaiko dideles apkrovas (žiūrėti lentelę žemiau)

POLY techninės charakteristikos (pateiktos medžiagos gamintojo):

Plotis

Storis

Atlaikoma apkrova

1mm

2.1 mm

250 kg

20 mm

3.0 mm

400 kg

25 mm

3.0 mm

500 kg

 

POLY GRIP techninės charakteristikos (pateiktos medžiagos gamintojo):

Plotis

Storis

Atlaikoma apkrova

1mm

2.1 mm

300 kg

20 mm

2.1 mm

400 kg

25 mm

2.1 mm

500 kg

 

Siūlai:

Siūlai yra pagrindinė kokybiško pavadėlio, antkaklio ar kito gaminio, skirto gyvūnams, sudedamoji dalis. Mūsų naudojami Ariadna TYTAN siūlai pagal gamintojo rekomendacijas tinkami saugos diržų, apraišų, techninių gaminių (kuriems keliami dideli atlaikomų apkrovų reikalavimai) gamybai.

Dėl šios priežasties Snif Snif gaminiams atrinkome stiprius, aukštos kokybės siūlus, pagamintus, iš nepertraukiamo 100% poliesterio. Šie siūlai pasižymi išskirtinai dideliu atsparumu tempimui ir trinčiai. Šie siūlai atsparūs vandens ir UV poveikiui, blukimui.


Metalinės ir plastikinės dalys:
Metalinės ir plastikinės mūsų gaminamų produktų dalys yra atrinktos atsižvelgiant į medžiagų savybes ir atlaikomas apkrovas (šie parametrai paminėti prie kiekvieno produkto individualiai).

Metaliniai karabinai gaminami iš cinko ir dengiami matiniais juodais dažais. Pagal pageidavimą naudojami ir kitų spalvų karabinai. Pagal karabinų gamintojo informaciją atlaikomas svoris iki 166 - 197 kg (priklausomai nuo karabino dydžio).


Ačiū, jog domitės Snif Snif produkcija ir tikimės jūsų nenuvilti ir stebinti gaminamų produktų kokybe ir gausa!*Mūsų gaminama produkcija nėra skirta graužimui ir kramtymui (nebent produkto aprašyme nurodyta kitaip).


Visa puslapyje pateikiama informacija ar jos dalys be atskiro MB Lokio verslas leidimo negali būti platinama ir/arba naudojama.